Boty

Proč ženy milují Air pantofle Terlik

terlik air pantofle, Terlikpantofle.cz

AIR obuv Terlik je na platformě, která zajišťuje maximální tlumení nárazů při chození. Tlumící systém a podpora paty, odlehčuje nárazy na prsty a patu. Díky tomuto systému nohy nejsou unavené z celodenního chození.

I když spodní část nohy odlehčují, také zajistí podporu kotníku a boční části chodidla.

Tato obuv je oproti jiným modelům obuvi pantoflí Terlik těžší svojí hmotností, je však komfortní a velmi pohodlnou obuví, model má platformu výšky 5,5 cm. Speciální vzduchová podrážka tlumí nárazy.

Povrch pantoflí je z vysoce kvalitní kůže, bez použití umělých materiálů. Podrážka je vyrobena ekologicky z polyuretanového materiálu. Speciální tvar podrážky zajišťuje, že nekloužou po mokrém povrchu. Otvory na boku slouží k proudění vzduchu, díky čemuž se noha tak nepotí.

Specifickou je AIR obuv díky tomu, že je dosti úzká, proto se doporučuje vybrat si velikost o číslo větší, než je vaše běžná velikost.

Obuv má jedinečný design a velmi pestré a originální barevné vzory. Je velmi pohodlná i lehounká, díky použitým materiálům.

Novinkou je obuv AIR lighty, která je na nižší platformě výšky 5 cm. Jsou tedy nižší, lehčí a komfortnější, jsou vylepšenou verzí AIR pantoflí. Podrážka je plná bublinková, boční dírky na obuvi zajistí proudění nohy v obuvi, čímž se určitě noha nebude potit. Obuv je vyměkčená a vhodná pro různá povolání, vykonávaná uvnitř.

Pantofle AIR Terlik nebo vylepšená verze LIGHTY jsou velmi oblíbené díky své komfortnosti, pohodlnosti a ostatním specifickým vlastnostem, které mají.

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *