O nás

Vitejte u nás, v našem e-shope terlik👣pantofle.cz 🙂

 

Naše firma byla založena v roce 2020 během pandemie Covid-19, vzhledem k tomu, že jsme měli více času.


Specializujeme se na prodej moderní a stylové obuvi určených pro lidi, kterým není jedno zdraví a pohodlí chodidel. Jelikož nohy Nás nosí celý život, je třeba jim pořídit maximální pohodlí a komfort. To je také naše motto

Jsme výhradní distributor ručně dělané obuvi Terlik Sabo a Clogsart pro Slovensko, Česko a Polsko. Naše obuv je určena pro různá povolání, od zdravotnický, laboratorní personál, uklízečky, učitelky, prodavačky, chůvičky, hotelový personál, kadeřnice, nebo pro lidi jen tak na doma. V podstatě pro každého, kdo hodně stojí, chodí a chce se cítit příjemně a komfortně po celou dobu. Už žádné bolavé nohy, ani unavená chodidla.

          Jako jediný na Slovensku prodáváme ručně dělanou AIR pantofle a nazouvaky Terlik Sabo, která je vylepšena díky vyvýšené patě, a vzduchovou podrážkou. Také jako jedna z málo firem nabízíme designové a moderní vzory, které potěší oko nejen vašich kolegů, ale i ostatních, určitě potěší i děti. Kdo řekl, že obuv musí být ošklivá, fádní a jednobarevná bez kousku designu či modernosti? Snažíme se přinést do pracovního kolektivu trošku zábavy, pohody a milých vzorů, které potěší nejedno oko.

Kromě toho v naší nabídce naleznete další zajímavé vzory ze stylové korkové obuvi a také ultra lehké modely Comfortflex

Věříme, že se Vám naše nabídka líbí a vyberete si U nás. Ceny naší obuvi jsou nastaveny tak, aby si je mohl dopřát opravdu každý a aby nezuinoval Váš rozpočet.


V případě, že máte nějaké dotazy nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím on-line chatu, který naleznete v pravém dolním rohu našich stránek popřípadě přes kontaktní formulář.

V případě, že se chcete stát partnerem a prodejcem naší obuvi, klidně nás kontaktute zde: Staňte se partnerem


Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

Vአtím Terlikpantofle.cz